Архив рубрики "Корисне та цікаве"

Запрошення

Автор: dilovy · Дата: 13 Февраль 2010

Запрошення давно вже стали невід’ємним атрибутом ділового етикету. Існує багато варіантів письмових за­прошень на різноманітні заходи — від лаконічних, діло­вих, шаблонних, які сотнями заготовляють для певної урочистості чи події, до персональних, художньо офор­млених, розрахованих на конкретного адресата. Далее Популярность: 28% Далее »

Блог “Українська ділова мова” вітає всіх студентів з Днем студента!

Автор: dilovy · Дата: 17 Ноябрь 2009

Вітаю всіх студентів з Міжнародним Днем студента! Міжнародний День Студента студентство святкує традиційно гучно й весело. Цей день об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято, це ще одна нагода не забувати про це. Далее Популярность: 3% Далее »

В Росії відкрилась перша шкільна, освітня мережа для педагогів, учнів та їх батьків.

Автор: dilovy · Дата: 24 Сентябрь 2009

В Росії відкрилась перша шкільна, освітня мережа для педагогів, учнів та їх батьків – Дневник.ру. Як працює дана мережа? Конкретна школа підключається до мережі, для цього достатньо мати комп’ютери підключені до мережі інтернет, ніякого додаткового програмного забезпечення чи апаратного не потрібно. Назначається адміністратор школи, який буде відповідальним за користувачів та наповнення контентом. Далее Популярность: 2% Далее »

Цікава українська мова. Роздуми з твітера.

Автор: dilovy · Дата: 4 Сентябрь 2009

На твітері знайшов цікаві роздуми одного твітерянина щодо української мови. Цитую: «цікава українська мова: у школі – вчать (вчитель), а в університеті лише викладають (викладач) » А як ви думаєте? В чому різниця між вчителем і викладачем (в контексті української мови)? Відпишіться в коментах. Дякую. Популярность: 2% Далее »

Покупать в интернете: выгодно, легко и удобно!

Автор: dilovy · Дата: 4 Сентябрь 2009

Во-первых, хочу спросить у вас: делали ли вы покупки в интернете? Какой способ оплаты вы выбирали? Если вы утвердительно ответили на мои вопросы, значит у вас есть уже некоторый опыт. А если вы еще не покупали ничего, то хочу вас успокоить и обещаю вам, что поздно или рано вы всеравно станете интернет-покупателем! Да, да, станете и на это есть веские причины. Далее Популярность: 2% Далее »

Студенты и кризис! Всякую проблему можно решить!

Автор: dilovy · Дата: 12 Апрель 2009

К вопросу о студентах и кризисе можна подойти философски. Т.е. кризис может быть вовсе не помехой, а как-бы некоторым стимулом к активному поиску зароботка в свободное от учебы время. Например, студент может создать свой сайт (например о студентах, об их жизни…), или открыть блог свой личный или своего факультета (или может быть учебного заведения), а дальше на этом вебресурсе размещать графические платные банеры или платную рекламу, например... Далее