Архив рубрики "Працівникам та роботодавцям"

Дещо про мотивацію персоналу

Автор: dilovy · Дата: 13 Январь 2010

Роботодавці в Європі та в Америці продовжують пошуки нових способів заохочення своїх співробітників. Маркетингова компанія Maritz Poll запропонувала класифікацію співробітників залежно від найбільш бажаних для них заохочень. Далее Популярность: 3% Далее »

Кого не слід запрошувати на роботу?

Автор: dilovy · Дата: 13 Январь 2010

Уявіть ситуацію: ваші посадові обов’язки передбачають проведення співбесід з претендентами на вакантні посади, що з’являються в престижній компанії, в якій ви працюєте. Саме зараз на співбесіду з вами завітав кандидат на непогану посаду, і ви збираєтесь запропонувати йому високооплачувану роботу в компанії. Він відмінно виглядає, впевнено поводиться, резюме вказує на наявність досвіду роботи на відповідальних посадах в хороших компаніях.... Далее

Грамотний підбір персоналу: що ще варто знати?

Автор: dilovy · Дата: 29 Декабрь 2009

Підбір персоналу – це один з основних обов’язків HR-менеджерів, але нерідко у відсутності такої посади в штаті компанії рішення цього питання бере на себе директор, його заступник або начальник якогось відділу. Далее Популярность: 4% Далее »

Як знайти роботу швидко?

Автор: dilovy · Дата: 29 Декабрь 2009

Пошук роботи починається тоді, коли людина усвідомлює, що її не цінують на теперішньому робочому місці. В таких випадках потрібно все зважити, щоб прийняти оптимальне рішення. Хоча в багатьох випадках рішення одне – шукати іншу роботу. Далее Популярность: 3% Далее »

Як уникнути помилок при прийомі на роботу нових працівників?

Автор: dilovy · Дата: 22 Декабрь 2009

В питаннях, що стосуються наймання на роботу, роботодавцям необхідно додержуватись чітких психологічних принципів, які, на жаль, нерідко порушуються. Нижче перераховані 10 помилок, яких припускаються роботодавці. Цих помилок, за рекомендаціями U.S. News&World Report, варто було б уникати. Далее Популярность: 3% Далее »

Правила підбору персоналу

Автор: dilovy · Дата: 21 Декабрь 2009

Президент американської тренінгової компанії Leadership Development Ден Бобінські запропонував власникам і керівникам організацій п’ять правил про те, хто НЕ ПОВИНЕН бути в числі співробітників вашої компанії. Пропонуємо вашій увазі його рекомендації. Далее Популярность: 3% Далее »

Як уникати конфліктів з керівником?

Автор: dilovy · Дата: 16 Декабрь 2009

Неможливість знайти спільну мову з керівником в наші дні є досить поширеною причиною звільнення з роботи. Проблема взаємин з керівником хвилює багатьох. Бувають ситуації, коли вона настільки загострюється, що залишається єдиний вихід – змінити роботу. Але що робити, коли звільнення небажане або неможливе? Мовчки терпіти і жити в постійному стресі? У цій ситуації єдиний варіант вирішення проблеми полягає в тому, щоб власними силами створити... Далее

Як втриматись на новій роботі?

Автор: dilovy · Дата: 3 Декабрь 2009

Здійснилось! В минулому залишились співбесіди, заповнення незліченної кількості анкет, перевірки служби безпеки, бесіда з психологом і т. ін. Вас вибрали з багатьох кандидатів, і відтепер ви – новий співробітник успішної компанії. Ще вчора написана заява про прийом на роботу, підписаний трудовий договір, оформлена трудова книжка. Здавалося б, найважче залишилось позаду. Далее Популярность: 4% Далее »

Як успішно пройти співбесіду з роботодавцем?

Автор: dilovy · Дата: 29 Ноябрь 2009

Наведені нижче рекомендації допоможуть вам зрозуміти, як слід поводитись, щоб зацікавити роботодавця і одержати запрошення на роботу. Як людям вдається влаштуватись на престижну роботу? Можливо, важливу роль відіграє досвід, професіоналізм, диплом. І все ж, найголовніше – відчуття впевненості в собі, незаплямована біографія плюс деякі секрети. Отже, на що важливо звернути увагу заради успішного проходження співбесіди? Далее Популярность:... Далее

Як написати резюме, щоб зацікавити роботодавців?

Автор: dilovy · Дата: 25 Ноябрь 2009

Резюме – дуже важлива річ при вирішенні питань, пов’язаних з працевлаштуванням. Резюме є вашим коротким професійним портретом. Дуже важливо, щоб ви склали його правильно. Написавши гарне резюме, ви можете сподіватися, що вас приймуть на роботу. Якщо ви склали погане резюме – будьте впевнені, що роботодавець ніколи вам не зателефонує. Через руки роботодавця проходять сотні резюме. Ваше резюме будуть читати не більше 2-3 хвилин, і вам потрібно... Далее