Архив рубрики "Наші новини"

Перевод величин – калькуляторы онлайн.

Автор: admin · Дата: 1 Апрель 2010

Представляем Вашему вниманию очень полезный и часто необходимый сайт-сервис Перевод величин – калькуляторы онлайн.  В рунете существует великое множество различных конверторов и калькуляторов, но среди них крайне мало действительно удобных и практичных инструментов. Convertr.ru — простой и удобный преобразователь величин. Сервис расширяется, недавно появился простой и удобный Калькулятор ипотеки. Зеркало на английском – Measure converter... Далее

Веселих свят!

Автор: dilovy · Дата: 30 Декабрь 2009

Сердечно вітаю Вас з нагоди світлих і радісних свят Різдва Христового та Нового року ! Бажаю здоров’я, щастя, добра і благополуччя, успіхів у Вашому житті. А на свята, бажаю вам домашнього затишку, веселої компанії друзів, побільше смачних страв і нехай усе у вас буде добре! Далее Популярность: 3% Далее »

Наші новини

Автор: dilovy · Дата: 29 Декабрь 2009

Всім привіт! В даному пості хочу розповісти про останні новини та зміни які відбулись на сайті. 1. Присутність сайту на інших сервісах З грудня 2009 р. наші новини та публікації можна читати в Живому Журналі та в мікроблогерському сервісі Twitter.  Все це зроблено для того, щоб популяризувати матеріали сайту серед користувачів даних сервісів, а також для зручності. Далее Популярность: 2% Далее »