Архив Декабрь, 2009

Веселих свят!

Автор: dilovy · Дата: 30 Декабрь 2009

Сердечно вітаю Вас з нагоди світлих і радісних свят Різдва Христового та Нового року ! Бажаю здоров’я, щастя, добра і благополуччя, успіхів у Вашому житті. А на свята, бажаю вам домашнього затишку, веселої компанії друзів, побільше смачних страв і нехай усе у вас буде добре! Далее Популярность: 3% Далее »

Наші новини

Автор: dilovy · Дата: 29 Декабрь 2009

Всім привіт! В даному пості хочу розповісти про останні новини та зміни які відбулись на сайті. 1. Присутність сайту на інших сервісах З грудня 2009 р. наші новини та публікації можна читати в Живому Журналі та в мікроблогерському сервісі Twitter.  Все це зроблено для того, щоб популяризувати матеріали сайту серед користувачів даних сервісів, а також для зручності. Далее Популярность: 2% Далее »

Грамотний підбір персоналу: що ще варто знати?

Автор: dilovy · Дата: 29 Декабрь 2009

Підбір персоналу – це один з основних обов’язків HR-менеджерів, але нерідко у відсутності такої посади в штаті компанії рішення цього питання бере на себе директор, його заступник або начальник якогось відділу. Далее Популярность: 4% Далее »

Як знайти роботу швидко?

Автор: dilovy · Дата: 29 Декабрь 2009

Пошук роботи починається тоді, коли людина усвідомлює, що її не цінують на теперішньому робочому місці. В таких випадках потрібно все зважити, щоб прийняти оптимальне рішення. Хоча в багатьох випадках рішення одне – шукати іншу роботу. Далее Популярность: 3% Далее »

Як уникнути помилок при прийомі на роботу нових працівників?

Автор: dilovy · Дата: 22 Декабрь 2009

В питаннях, що стосуються наймання на роботу, роботодавцям необхідно додержуватись чітких психологічних принципів, які, на жаль, нерідко порушуються. Нижче перераховані 10 помилок, яких припускаються роботодавці. Цих помилок, за рекомендаціями U.S. News&World Report, варто було б уникати. Далее Популярность: 3% Далее »

Правила підбору персоналу

Автор: dilovy · Дата: 21 Декабрь 2009

Президент американської тренінгової компанії Leadership Development Ден Бобінські запропонував власникам і керівникам організацій п’ять правил про те, хто НЕ ПОВИНЕН бути в числі співробітників вашої компанії. Пропонуємо вашій увазі його рекомендації. Далее Популярность: 3% Далее »

Як уникати конфліктів з керівником?

Автор: dilovy · Дата: 16 Декабрь 2009

Неможливість знайти спільну мову з керівником в наші дні є досить поширеною причиною звільнення з роботи. Проблема взаємин з керівником хвилює багатьох. Бувають ситуації, коли вона настільки загострюється, що залишається єдиний вихід – змінити роботу. Але що робити, коли звільнення небажане або неможливе? Мовчки терпіти і жити в постійному стресі? У цій ситуації єдиний варіант вирішення проблеми полягає в тому, щоб власними силами створити... Далее

Як втриматись на новій роботі?

Автор: dilovy · Дата: 3 Декабрь 2009

Здійснилось! В минулому залишились співбесіди, заповнення незліченної кількості анкет, перевірки служби безпеки, бесіда з психологом і т. ін. Вас вибрали з багатьох кандидатів, і відтепер ви – новий співробітник успішної компанії. Ще вчора написана заява про прийом на роботу, підписаний трудовий договір, оформлена трудова книжка. Здавалося б, найважче залишилось позаду. Далее Популярность: 3% Далее »