Автобіографія

Автор: dilovy · Дата: 29 Март 2009 · Есть 33 коммент.

Документація з кадрово-контрактових питань

Автобіографія — це документ, у якому особа, що скла­дає його, подає опис свого життя та діяльності в хро­нологічній послідовності.

Автобіографія має бути вичерпною й лаконічною, може писатися від руки або з використанням технічних засобів. Залежно від призначення автобіографія може бути:

- автобіографією-розповіддю (укладається в довільній формі);

- автобіографією-документом (точно викладаються основні факти).

Автобіографія складається з таких реквізитів:

1. Назва документа.

2.Текст.

3. Дата.

4.Підпис, ініціали, прізвище особи, яка написала ав­тобіографію.

Основними складовими частинами тексту автобіографії є:

1. Прізвище, ім’я, по батькові (повністю, у називному відмінку).

2.Число, місяць, рік і місце народження.

3. Відомості про навчання (роки й місце, одержана освіта й спеціальність за дипломом тощо).

4. Відомості про трудову діяльність (коли, де, на якій посаді працював автор автобіографії, останнє місце роботи чи навчання, посада).

5. Відомості про громадську роботу, досягнення, за­охочення, захоплення.

6. Відомості про батьків (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, де й ким працюють, посада або останнє місце роботи).

7. Склад родини і стан сім’ї.

8. Паспортні дані, домашня адреса, номер телефону.

Зразок автобіографії

Автобіографія

Я, Шевченко Василь Павлович, народився 3 листопада 1973 року в м.Лозова Харківської області.

У 1980 році пішов у перший клас ЗОШ І — III ступенів № 3 м. Лозова. У 1990 році після закінчення школи всту­пив до Харківського державного університету на філологіч­ний факультет, відділення «Українська мова та література». У 1995 році закінчив повний курс згаданого університету за спеціальністю «Українська мова та література». Після закінчення університету присвоєно мені кваліфікацію вчи­теля української мови та літератури. З вересня 1997 року й до цього часу працюю вчителем у ЗОШ І—III ступенів № 199 м. Харкова. З вересня 2005 року заочно навчаю­ся в аспірантурі при кафедрі української мови філологіч­ного факультету Харківського національного університету ім. В.М. Каразіна.

Маю перший розряд із шахів, кандидат у майстри спорту з важкої атлетики. У 2001 році став переможцем конкурсу «Кращий учитель року Харківщини».

Батько, Шевченко Павло Вікторович, 1956 року народ­ження, працює інженером-механіком в АТП-20164 у місті Лозова Харківської області.

Мати, Шевченко Надія Олегівна, 1959 року народження, працює директором ЗОШ І — III ступенів №2 м. Лозова Харківської області.

Склад сім’ї:

Дружина, Шевченко Ольга Іванівна, 1975 року народ­ження, працює вчителем української мови та літератури в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 106 м. Харкова; донька, Шевченко Олеся Василівна, 1999 року народження.

Зараз проживаю із сім’єю за адресою: 12986, м. Харків вул. П. Сагайдачного, 9, кв. 12. Тел. 11-23-45. Паспорт серія ММ, № 178254, виданий РУ МВС України в м. Харкові 9 березня 1999 року.

30 березня 2009 року                                                                                                        (Підпис)

Популярность: 100%

Рубрика: - Адміністративне діловодство · Запись имеет метки: ,  Рекомендую прочитати:
Характеристика

Документація з кадрово-контрактових питань Характеристика — це документ, в якому дається оцінка ділових і моральних якостей працівника (учня). Характеристика дається, як правило,

Студенти склали власний рейтинг ВНЗ України

Студентська рада Києва, що є добровільним об'єднанням органів студентського самоврядування всіх ВНЗ столиці провела спеціальне дослідження. Мета якого створити власний

Веселих свят!

Сердечно вітаю Вас з нагоди світлих і радісних свят Різдва Христового та Нового року ! Бажаю здоров’я, щастя, добра і благополуччя,

Розпорядження

Розпорядчі документи Розпорядження — це документ, який видається посадо­вими особами, державними органами, установами, під­приємствами в межах їх компетенції й має обов'язкову

Дещо про мотивацію персоналу

Роботодавці в Європі та в Америці продовжують пошуки нових способів заохочення своїх співробітників. Маркетингова компанія Maritz Poll запропонувала класифікацію співробітників

Комментарии

 1. justin_xl:

  по зразку автобіографії виходить що мати народила Шевченка Василя Павловича в 12 років!!!! Оце так!!!!

 2. dilovy:

  Ну, не потрібно так «боляче» сприймати цифри! Це ж всього навсього приклади, зразки. Хто буде ставити реальні цифри, реальних людей?! Але, я прислухався до вашого зауваження і цифри змінив.

 3. Александр:

  Виправте реквізит «Дата документа» – правильно 30 вересня 2009 року (слово «року» пишеться повністю, ніких р з крапкою, як у Вас). Читайте ДСТУ 4163-2003.

 4. dilovy:

  Виправив.

 5. Ілля:

  Все гуд. Дякую за допомогу =)

 6. Катя:

  А обовязково писати де працюють батьки?? І взагалі їх дані??????????

 7. dilovy:

  Якщо батьки є, то звичайно їх необхідно вказати.

 8. Дениска:

  А точно «у перший клас», а не «до першого класу»?

 9. Александр:

  «Зараз проживаю із сім’єю за адресою: 12986, м. Харків…»

  Чи є вживання слова «проживаю» обов’язковим? Чи буде порушенням норм сучасної ділової мови заміна цього слова словом «мешкаю»?

 10. никита:

  Мешкае домовик,а я наказіваю,жестоко наказіваю)))
  Автор-спасибо большое!

 11. рнегоо:

  в 14 р. а не в 12

 12. Наталья:

  Спасибо большое! Очень выручили!

 13. Ігор:

  Дякую!

 14. Алла:

  Спасибо, очень полезно!!!

 15. Доброго дня ! Підскажіть чи потрібно вкінці писати що члени родини батько, мати , сестра та дружина – судимі не були?

 16. NaZarKo:

  питання а якщо я незакынчив школи що писати???????

 17. Христина:

  Правильно :пішов до першого класу

 18. катя:

  дата зазначається словесно-цифровим способом…рік може зазнчатись як і » року » так і «р.»….це 100 %

 19. Алексей:

  А чего комментировать не на русском языке?!

 20. Євгеній:

  Я думаю тому що по-перше, сайт дІломова, а не дєломова, по-друге, перший коментар був на українській мові, відповідно далі продовжується листування по-українськи.
  Дуже дякую автору за наочний приклад, допоміг.

 21. Галя:

  спасибі автору!)велике -велике!!!
  приклад практично врятував мені життя=))

 22. Петро:

  Дякую за заяву,тыльки в тому справа нвыщо нам украънська дылова мова всралась хай її філологи вчать.

 23. Aweti:

  Very good, comrades!

 24. Олександр:

  Петро, йди гуляй. Якщо тобі не потрібна мова їдь у Росію, і всрався ти, а не ділова мова. Ділова мова потрібна людям, які хочуть працювати і заробляти гроші. Правильно писати і вимовляти слова, а «нє как нєкоторіє». Я особисто намагаюся писати українською (правильно писати), але розмовляю я суржиком (укр. мова й рос. – більше української)

 25. Ксенія:

  Євгеній, згодна з вами щодо мови. Але правильно буде не «по-українськи», а «українською».

 26. Ira:

  Дуже докладний і корисний приклад! Дякую)

 27. Юлія:

  Євгеній, правильно не по-українськи, а українською мовою!!!!

 28. Євгеній:

  Так-так, зрозумів ще з першого разу, виправлюсь, дякую.

 29. Оля:

  Дуже дякую за приклад, якщо не вдаватись до подробиць щодо чисел і дат, то взірець чудовий, а головне – корисний. А щодо граматики, то, думаю, це не смертельно, а мудрі користувачі промовчать і у своїх роботах напишуть вірно і без помилок.

 30. Тала:

  Ксеніє, правильно і «по-українськи», і «українською мовою». І хочу дати відповідь на питання, можна чи ні коментувати російською мовою: незалежно від мови назви сайту, можна коментувати хоч китайською! Бо адміністратором, слава Богу, вживання чи уникнення певних мов не регламентується. Та й заборонити цього ніхто інший не може. Врешті-решт, погляньте лишень, скільки україномовних рефератів та коментарів можна зустріти на російських сайтах. І припиніть уже цю пусту сварку, «дєломова»! Чесне слово, як діти малі!)

 31. артем:

  полностю согласен

 32. Дядя Жора:

  ЗБС. Досить хороший приклад автобіграфії, звичайно, зі своїми недоліками, але, всеодно, ДЯКУЮ :-)

 33. Альона:

  ДякуюОставить комментарий или два