Блог “Українська ділова мова” вітає всіх студентів з Днем студента!

Автор: dilovy · Дата: 17 Ноябрь 2009 · Есть 3 коммент.

Вітаю всіх студентів з Міжнародним Днем студента!

Міжнародний День Студента студентство святкує традиційно гучно й весело. Цей день об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято, це ще одна нагода не забувати про це.

Прийміть щирі вітання до Дня студента, а також побажання здоров’я, успіхів та активної життєвої позиції. Саме від Вас та Ваших вчинків, залежить майбутнє!

Всім привіт, мої вітання!
Навіть тим, хто п’яні зрання.
День студента – класне свято
Різних вражень в нас багато:
«Енки», гульки і зальоти,
Часом спим, як в банці шпроти,
Ми ж студенти – п’ятий курс!
Все мотаємо на вус.
Час летить, як часу мало!
Швидко ми дорослі стали
Скоро розійдемось у світ
Всім удачі! Всім привіт!!!

Примітка: Міжнародний день студентів (International Students ‘Day) встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, в пам’ять чеських студентів-патріотів.

Президент України Віктор Ющенко привітав студентів з їхнім святом.

“Звертаюся до вас як до найсвітлішої, найбільш творчої і амбітної частини нашого суспільства… Ви – не просто студенти. Ви – велика сила, і я б дуже хотів, щоб ви знали це, вірили і були свідомі цього.

Бо саме ви – найактивніші з вас – несете країні нову думку, святу безкомпромісність і протест проти фальші і подвійних стандартів, які старші звикають брати за даність”, – зауважив президент.

Він нагадав, що змінюється система навчання, з’явилося зовнішнє тестування, з 2010 року українська вища освіта буде інтегрована до простору Європейського Союзу.

“Це – важливі речі, вони практичні і по-практичному змінюють нас усіх. Але є дещо більше, можливо, важливіше. Це – почуття свободи, яку можна не помічати, але яка – і тільки вона – дає людині повагу до себе, яка кожному з вас дає до рук інструмент, щоб добитися успіху, реалізувати себе і свої ідеї, жити заможно і достойно.

Будьте вільними людьми. Не йдіть на компроміси. Ваш вік дозволяє це. Женіть від себе брехню і фальш. Кажіть правду в очі. Будьте чесними перед собою, своєю родиною і власним народом. І вчіться. Аби мати знання, щоб навчити розуму усіх нас разом узятих, перемогти і вразити увесь світ”, – наголосив Ющенко.

Він запевнив, що думає про багато справ, які стосуються студентського життя, які треба зробити і які будуть зроблені.

Це, зокрема, створення широких та достатніх можливостей на додаткову освіту за кордоном; спрощення в отриманні віз, можливість взяти пільгові кредити на житло; встановлення розміру стипендій на рівні прожиткового мінімуму; проведення реформи студентського самоврядування тощо.

Текст вітання глави держави розміщений на його офіційному сайті.

Джерело: gazeta.ua

Популярность: 3%

Рубрика: Загальні відомості, Корисне та цікаве · Запись имеет метки: , ,  Рекомендую прочитати:
В Україні підуть у небуття інститути, технікуми та спеціалісти

Уряд схвалив законопроект щодо введення нової системи підготовки кадрів у вузах. Документ скасовує поняття "інститут" і "технікум" і

У Києві страйкують студенти державного вузу

Студенти молодших курсів Київського державного інституту прикладного мистецтва і дизайну імені Бойчука почали страйк проти дій керівництва навчального закладу. Акція протесту

Як втриматись на новій роботі?

Здійснилось! В минулому залишились співбесіди, заповнення незліченної кількості анкет, перевірки служби безпеки, бесіда з психологом і т. ін. Вас вибрали

Студенти склали власний рейтинг ВНЗ України

Студентська рада Києва, що є добровільним об'єднанням органів студентського самоврядування всіх ВНЗ столиці провела спеціальне дослідження. Мета якого створити власний

Доповідна записка

Довідково-інформаційні документи Доповідна записка - це документ, адресований керів­никові структурного підрозділу, установи, вищої організації, у якому викладається інформація про факти,

Комментарии

  1. От души желаю автору успешного развития блога. Почитал-посмотрел, очень всё понравилось. Побольше бы таких ресурсов в сети и не пришлось бы перебирать тонны никчёмных сайтов, а порой и с вирусами что бы найти нужную информацию. Удачи, бро :)

  2. dilovy:

    Всегда пожалуйста! :)

  3. I would like to voice my respect for your kindness supporting those who require help with this particular subject matter. Your very own dedication to getting the solution throughout turned out to be surprisingly significant and have truly permitted those much like me to realize their pursuits. Your own warm and friendly tips and hints signifies this much to me and still more to my peers. Warm regards; from everyone of us. http://www..replicalouisvuittonau.comОставить комментарий или два