Як знайти роботу швидко?

Автор: dilovy · Дата: 29 Декабрь 2009 · Пока нет комментариев

Пошук роботи починається тоді, коли людина усвідомлює, що її не цінують на теперішньому робочому місці. В таких випадках потрібно все зважити, щоб прийняти оптимальне рішення. Хоча в багатьох випадках рішення одне – шукати іншу роботу.

Слід зауважити, що останнім часом пошуки роботи починаються і тоді, коли людина втрачає роботу, зовсім не бажаючи того. Іншими словами, коли її просто звільняють, не цікавлячись її думкою з цього приводу.

Шукати роботу – це ціла наука, і чим швидше той, хто зайнятий її пошуком, цю науку опанує, тим швидше він досягатиме бажаних результатів, і тим кращими ці результати будуть. Отже, спробуймо навчитися навикам ефективного пошуку роботи або, точніше, швидкого її знаходження. Бо ж шукати вміють всі, а швидко знаходити – лише дехто.

Спосіб перший знайти роботу. Постійно шукати роботу.

Як правило, швидше всього знаходять роботу ті люди, які працюють над пошуком постійно. Це робиться і для того, щоб не втратити вправності в цій справі, а одночасно, щоб кар’єра була вашим основним інстинктом у роботі. Для цього потрібно завжди володіти інформацією. Перечитуйте газети, в яких розміщують вакансії, розглядайте всі пропозиції, які знаходите в мережі Інтернет і порівнюйте з вашою теперішньою роботою. Варто навіть проходити співбесіди, щоб не забувати, як же влаштовуються люди на роботу. І все це потрібно робити не в момент, коли ви хочете знайти нову роботу або, що гірше, коли ви вже її втратили, а тоді, коли ви працюєте у звичайному режимі. Зрозуміло, що це потрібно проробляти непомітно від співробітників і керівників. Розглядати, звичайно, потрібно серйозно, але одночасно просто, щоб не випасти з трудового ринку і бути обізнаним в тих реаліях, які на ньому склались.

При цьому в кожен момент потрібно оцінювати ситуацію й, звичайно ж, якщо підкрутився прекрасний шанс одержати кращу посаду – скористайтеся ім. Також якщо ви бачите, що не просуваєтеся на колишнім місці, це також має особливе до зміни роботи.

Люди, які постійно стежать за ринком робочої сили, знаходять роботу буквально протягом кількох днів, не залишаючи старої. Тому у таких людей рідко трапляються періоди безробіття, звільнившись з одної роботи, вони відразу ж починають працювати на іншій. Спробуйте і ви так ставитись до своєї кар’єри, і тоді ви просто змінюватимете гіршу роботу на кращу, уникаючи при цьому періодів безробіття.

Спосіб другий знайти роботу. Пошук вакансій по знайомих.

Всі ми знаємо, що хороший спосіб знайти роботу – це по знайомству, тільки проблема часто в тому, що знайомств потрібних майже немає. Але ця проблема хоча б частково може бути вирішена, адже кожній людині потрібне спілкування. Більше спілкуйтеся з людьми, заводьте нові знайомства, дружіть. А головне, приділяйте більше уваги людям, які працюють на таких же посадах, на одержання яких очікуєте і ви. Такі зв’язки можуть дуже виручити вас у потрібний момент. При пошуку нової посади, при зміні роботи декілька дзвінків можуть у той же день вирішити цю проблему. Тільки будьте, звичайно, людяні, дружіть не заради успішного пошуку роботи, коли вона знадобиться, а заради дружби. Також самі допомагайте знаходити друзям, знайомим, рідним роботу, виручайте людей і тоді вам також обов’язково допоможуть.

Спосіб третій знайти роботу. Шукайте вакансії на повну силу.

Третій спосіб, про який ніби й говорити не варто, але багато хто не стежить за ним.

А підхід тут простий для розуміння, але не завжди у всіх вистачає терпіння його виконувати: потрібно повністю, з головою поринути в пошук – пошук нових вакансій. Шукати по всіх каналах, всіма можливими способами. Якщо в другому пункті говорилося про знайомства, то не слід сподіватися лише на них, тому що бажання колег вам допомогти це одне, а вільні місця у них на роботі і у їх знайомих – це зовсім інше. Адже, йдучи до мети одночасно декількома дорогами шанси збільшуються в багато разів. До того ж, у вас одночасно, може з’явитись декілька пропозицій, з яких можна вибрати ту, яка вам найбільше підходить.

При такому підході до справи, використовуючи всі три способи, ви станете кар’єристом, і рух кар’єрними сходинками у вас буде стрімким і успішним. А саме до цього потрібно прагнути, адже це і є ваш розвиток. Кожна людина має прагнути до саморозвитку, в тому числі в питаннях роботи і кар’єри.

Автор/джерело: За матеріалами статті Миколи Берлиєва. http://job-portal.com.ua

Популярность: 3%

Рубрика: Працівникам та роботодавцям · Запись имеет метки: ,  Рекомендую прочитати:
Як уникнути помилок при прийомі на роботу нових працівників?

В питаннях, що стосуються наймання на роботу, роботодавцям необхідно додержуватись чітких психологічних принципів, які, на жаль, нерідко порушуються. Нижче

Як написати резюме, щоб зацікавити роботодавців?

Резюме – дуже важлива річ при вирішенні питань, пов’язаних з працевлаштуванням. Резюме є вашим коротким професійним портретом. Дуже важливо, щоб

Як втриматись на новій роботі?

Здійснилось! В минулому залишились співбесіди, заповнення незліченної кількості анкет, перевірки служби безпеки, бесіда з психологом і т. ін. Вас вибрали

Грамотний підбір персоналу: що ще варто знати?

Підбір персоналу – це один з основних обов'язків HR-менеджерів, але нерідко у відсутності такої посади в штаті компанії рішення цього

Як уникати конфліктів з керівником?

Неможливість знайти спільну мову з керівником в наші дні є досить поширеною причиною звільнення з роботи. Проблема взаємин з керівникомОставить комментарий или два