Наші новини

Автор: dilovy · Дата: 29 Декабрь 2009 · Пока нет комментариев

Всім привіт! В даному пості хочу розповісти про останні новини та зміни які відбулись на сайті.

1. Присутність сайту на інших сервісах

З грудня 2009 р. наші новини та публікації можна читати в Живому Журналі та в мікроблогерському сервісі Twitter.  Все це зроблено для того, щоб популяризувати матеріали сайту серед користувачів даних сервісів, а також для зручності.

Якщо ви користувач Твіттера:

 

 

Якщо ви користувач ЖЖ:

 

 

 

 

2. Поштова розсилка

Всі новини, публікації, анонси, одним словом всю смакоту я розсилаю своїм підписчикам через поштову розсилку. Для цього на сайті розміщена спеціальна форма підписки. Давно придивлявся до сервісу Smartresponder.ru (Макс Хігер) і ось нарешті вирішив з ними співпрацювати. Всім власникам сайтів рекомендую уважніше придивитись до даного сервісу (є плюси: автоматична серія листів, автовідповідач і т.д.).

До речі, всіх нових підписчиків чекає подарунок: електронна книга “Як не стати жертвою шахрайства”. Цікава книга, яка розповідає про те, як шахраї використовують різноманітні способи, щоб забрати в нас, наші кровні. Але книга була б неповною, як-би там не було розміщено інформацію про те, як вчасно виявити шахрая і не попастись на його гачок. Так що всім рекомендую дану книгу і…  бережіть себе!

 

 

 

3. PDA-версія сайту

В зв’язку з поширенням мобільного інтернету, а також популярності мобільних пристроїв (мобільні телефони, смартфони, КПК і т.д.) сайт “Українська ділова мова” тепер є і в PDA-версії. До улюбленого сайту треба мати доступ завжди і всюди. Правда? І я так подумав і зробив.

Адреса PDA-версії сайту: http://pda.dilomova.org.ua/

 

4. Цікава та вигідна пропозиція

 

 

Власники сайтів, рекламодавці, а також сеошники тепер можуть за доступною ціною розмістити свої банери на сайті Українська ділова мова.  До ваших послуг місця різних форматів. Деталі тут.

5. І ще трохи про сайт (… ви ще не втомились?)

Коли я створював цей сайт, то я його робив для себе. Хотів таким чином покращити перш за все свої знання української ділової мови. Я навіть гадки не мав, що буде такий великий інтерес аудиторії до даної тематики. Буквально за більше ніж півроку відвідуваність сайту збільшилась від декількох десятків до 1400 чол. на добу. І це ще не межа! При цьому відверто (як перед батюшкою) скажу, що не робив ніякої серйозної зовнішньої оптимізації (сапа, Блогун, публікації, постові, банери і т.п.).

Але час та аудиторія показує, що потрібно більше працювати і розвивати дану тематику. Це і є ціль. Все, що ви прочитали вище – це засоби, через які я планую досягати поставленої цілі.

На сьогоднішній день я почав залучати нових авторів, серед них практикуючі вчителі української мови та літератури, а також економісти. З них найближчим часом сформується постійна команда сайту.

До речі, якщо вас цікавить дана тематика і ви володієте пером (або починаєте володіти), то милості прошу до написання авторських статей. Пишіть свої пропозиції через Контакти.

Надіюсь, що дані зміни та оновлення позитивно відгукнуться у ваших серцях, а тим більше перед Новим Роком! Дякую Вам за Вашу підтримку, за Ваші коментарі, за те, що виправляєте мої помилки!

Давайте разом  вдосконалювати наше мовлення і поглиблювати наші знання української ділової мови!

З повагою Микола Пекарський

Популярность: 2%

Рубрика: Наші новини ·  Рекомендую прочитати:
Різновиди ділових листів. Листи-підтвердження

Лист-підтвердження — це письмове підтвердження попередньої угоди, домовленості або запрошення. Вчасно надіслане, воно є виграшним для вас з кількох причин: —

Компанія Google запустила сервіс новин в Україні

3 червня компанія Google оголосила про запуск сервісу новин Google News в Україні. За словами представників компанії, сервіс надає користувачам

Банери

Розмістіть банери сайту на своїх вебресурсах: Банер 88х31   Банер 125х125   Зсилка: Українська ділова мова Українська ділова мова

Веселих свят!

Сердечно вітаю Вас з нагоди світлих і радісних свят Різдва Христового та Нового року ! Бажаю здоров’я, щастя, добра і благополуччя,

Тимошенко зобов’язала вчителів розмовляти українською мовою

Уряд зобов'язав педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів постійно розмовляти українською мовою в робочий час. Про це йдеться в постанові КабінетуОставить комментарий или два